středa 31. května 2023

KULTURA_SOCIOLOGIE } SOCIOLOGY_CULTURE } KULTURA_ŽIVOTA } LIFE_CULTURE

**KULTURA_SOCIOLOGIE/ŽIVOTA

*KULTURA 'ZÁKONNOSTI' 
'JAK V SRDÍČKU, TAK V CELÉM TĚLÍČKU'. (JP) 
ČESKÁ REPUBLIKA JE POHLEDEM NAUKY FENG_SHUI(VODA_VÍTR..) NAUKY O PĚTI EKEMENTECH(VODA, VÍTR, OHEŇ, DŘEVO, ZEMĚ) POHLEDEM PAKUA TÉTO NAUKY, SRDCEM EVROPY, SVĚTA. 
NELZE TEDY OČEKÁVAT, POKUD V ČR JE V PLATNOSTI NAPŘÍKLAD FAŠISTICKO AUTOGENOCIDNÍ REALITA TAHLE: https://AUTOGENOCIDA.CZ BEZ OPRAVY TOHOŤ PŘESNĚ, BEZPODMÍNEČNĚ, JAK NA TOM WEBU UVÁDÍM.. PŘIKAZUJI ČESKÉ VLÁDĚ, NELZE TEDY V EVROPĚ, VE SVĚTĚ, OČEKÁVAT KLID OD RŮZNÝCH FOREM FAŠISMU VČETNĚ TAK I VÁLEK.. NELZE OČEKÁVAT DOKUD AUTOGENOCIDA.CZ V ČR TRVÁ, VE SVĚTĚ DODRŽOVÁNÍ LIDSKOPRÁVNA, LIDSKÝCH PRÁV. SPÍŠE SE DÁ OČEKÁVAT PŘI PLATNOSTI.. PŘI STÁTEM PROVOZOVANÉ REALITY: AUTOGENOCIDA.CZ TO, ŽE SE SITUACE JAK V OBLASTI PROSTÉHO POTLAČOVÁNÍ LIDSKÝCH PRÁV, TAK I V ČASE RŮZNĚ VÀLEK MŮŽE.. BUDE.. ZHORŠOVAT.. SE VŠEMI DŮSLEDKY, S TÍM SPJATÝMI.

*KULTURA STRAVOVÁNÍ
.. JSEM VEGAN. FAJN VĚDĚT, OD RÁNA.. OD SVÍTÁNÍ DO VEČERA KAŽDODENNĚ, KAŽDOROČNĚ CELOROČNĚ, ŽE ABYCH SE ZDRAVĚ NAJEDL, NEMUSÍ KVŮLI TOMU ZEMŘÍT ŽÁDNÁ ŽIVOČIŠNÁ BYTOST. 😉
.. 
*KULTURA SEZNAMOVÁNÍ
.. LZE SLEDOVAT, V ČR, ŽE NAPŘÍKLAD MUŽI SE ŽENAMI NAVAZUJÍ VZTAHY POD VLIVEM ALKOHOLU.. PODLE TOHO I SE CHOVAJÍ.. PODLE TOHO TO I NA ZEMI PLANETĚ VYPADÁ. 
.. 
*KULTURA KULTURNÍCH, DIVADELNÍCH, A JINÝCH UMĚLECKÝCH PŘEDSTAVENÍ, NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ..? 
!!! CZ VSTUPENKOV !!! ZAPLAŤ A VYPADNI. 
NEBO: VYPADNI. 
KDE SI LIDÉ, MAJÍCÍ VSTUPENKU KOUKAJÍ HOJNĚ NA ZÁDA, JAKO VE ŠKOLE. 
.. 
*SEZNAMKY
.. DŘÍVE SI TO HOJNĚ LIDÉ ŘEŠILI INZERCÍ. NO, INZERCE TA, TIŠTĚNÁ, TAKŘKA VYMIZELA. TOTO TÉMA OVLÁDLI CELOSVĚTOVĚ  IT MAFIÁNI.
V ČR MAJÍ SLOGAN PRO MŮŽE BROUZDAJÍCÍ SE JEJICH PLATFORMAMI:
,,SEZNAM SE SE STARŠÍ ŽENOU"! 
NO, OTÁZKOU JE, CO TITO DĚLAJÍ.. S TĚMI OSTATNÍMI ŽENAMI. 

..